9.6.17

ELA QUALITY RESORT'ta ANNE BLOGGERLAR VE COCUKLAR TATILI

Gectigimiz Anelik Sanati dergisi ile birlikte anne bloggerlar olarak cocuklarimizla birlikte Ela Quality Resort Belek'teydik. Buyuk tesisler cocukla tatil icin gercekten en ideal konaklama tipi. Hele bazi hoteller ozellikle cocuklu aileleri dusunerek hizmet ve imkanlarini bu yonde gelistirmis oluyor , iste Ela da bu hotellerden biriydi. Hotel ile detayli bilgiyi en asagiya da ekliyorum.

iste tailden kareler..
Anne ve babalara huzurlu tatilin adresi:

Ela Quality Resort BelekBu yıl 10. yaşını kutlayan Ela Quality Resort Belek, kurulduğu günden bu yana uyguladığı aile konseptini hizmet kalitesinden ödün vermeden devam ettiriyor. Aileyi bir bütün olarak değerlendiren Ela Quality Resort Belek, tüm aileye ve her yaştan çocuğa tatil keyfinin unutulmaz anılara dönüşmesi için çok sayıda imkan sunuyor.İkinci çocuğun da ücretsiz misafir edildiği, Türkiye’nin en çok tercih edilen çocuk dostu aile otellerinden Ela Quality Resort Belek’te çocuklar, sunulan hizmetlerin merkezinde yer alıyor. Otelin çocuk misafirlerinin Everland Q Çocuk Kulübü hikayesi lobiden başlıyor. Lobiden Everland Q Çocuk Kulübü girişine kadar yerde bulunan, otelin maskotu ayıcık Teddy Q’nun ayak izleri ile çocuklar, otel içerisinde güvenle gezebiliyor.Tablet veya telefondan çocukları izleme olanağıEverland Q’nun özel kartlı kayıt sistemi, ailelerin hassasiyetine göre çocukların hareket alanlarını düzenliyor. Yeşil kartlar Everland Q’ya serbest giriş çıkış izni olan çocuklara, mavi kartlar özel ihtiyacı olan çocuklara ve kırmızı kartlar ailelerinin imza karşılığı emanet ettiği, kulüpten ailesi almadan çıkamayacak çocuklara veriliyor. Böylelikle deneyimli personel, çocuklarla ailelerinin belirlediği önceliklerine göre zaman geçiriyor. Aileler özel kamera sistemiyle odalarındaki televizyondan ya da tablet veya telefonlarından Everland Q’daki çocuklarını izleyebiliyor.Çocukları Teddy Q ayıcığı, Teddy Q çantası ve boyama kitabı gibi hediyelerin beklediği Everland Q Çocuk Kulübü’nde, 1-3 yaş grubu için kayıtlı bebek odasının yanı sıra 4-7, 8-12 ve 13-17 yaş grupları için farklı etkinlikler düzenleniyor. Örneğin bahçedeki Dinazor alanında çocuklar için kazı aktivitesi düzenleniyor, çocukların çevre bilinci edinmesi için geri dönüşüm etkinlikleri gerçekleştiriliyor.Her yaş grubu için geniş açık hava oyun alanlarının bulunduğu Everland Q’nun kapalı alanlarında hava, özel makinelerle temizleniyor. Eğitici ve eğlendirici aktivitelerin düzenlendiği Everland Q’nun sayısız imkanları arasında lego odası, kapalı soft play oyun odası, trambolin, salto trombolin yer alıyor. Minik misafirler, akşamları ise sadece kendilerine özel çocuk diskosuyla doyasıya eğleniyor.Özel hazırlanmış çocuk menüsüGerek Everland Q’da gerekse otelin ana restoranında çocuklar için özel hazırlanmış sağlıklı çocuk menüsü servis ediliyor. Menü oluşturulurken yağ, tuz ve baharat oranları kontrol ediliyor. Otelde çocuklar için sürekli meyveli süt, meyveli yoğurt ve çocuk maması temini ile zengin meyve büfesi bulunduruluyor. Everland Q’da ayrıca 8-12 ve 13-17 yaş grupları için özel tasarlanmış Teenbar da mevcut.
Ela Quality Resort Belek, anneler için ücretsiz bebek bezi temini ve alt değiştirme ünitesi de sağlıyor. Ayrıca akşamları çocukları odada uyurken otelin hizmetlerinden yararlanmak isteyen anne ve babalar için öncede haber vermek kaydıyla bakıcı hizmeti ücretli olarak veriliyor.

No comments:

Post a Comment