2.12.14

a day in galataİstanbulda gezilecek sokaklar, keşfedilecek yerler bitmiyor. Galata'ya gitmeyeli 3 yıl olmuştu sanırım. Son gidişimde havanın güzelliğinin de etkisi olabilir ama çok sevdim, doyamadım.  Minik butikleri, tasarım dekorasyon mağazaları, sokak cafeleri ve teraslarıyla beni etkilemeyi başardı. Size tavsiyem gitmeyeli çok oldu diyenlerdenseniz havanın güzel oldugu bir gününüzü ayırın. İster sokak cafelerinde isterse harika manzaralı teraslardan birini secin (ben georges hotelin terasını tavsiye ederim:)) 
sonrada Serdarı Ekrem sokağından keşfe başlayın…

This shoot is from Historical place Galata. This area is full of boutiques, design shops and cafes. If you consider to go To Galata start from Serdarı Ekrem street and drink coffee at Gerages Hotels teras with a beautiful bosphorus view.. You will thank me;)

Ne giydim, Zara etek, Mango triko, Zara ceket, Phillip Lim çanta, Hotiç ayakkabı, Zara gözlükler
Wearing, Zara skirt, mango top, Phillip Lim bag, Hotiç booties, Zara sunnies

3 comments:

 1. great look and pcis!!!

  http://www.thefashionprincess.it

  ReplyDelete
 2. Bu etek sana cook yakısmıs, bu boyları ben de cok seviyorum ama suanki kadeh goruntumden dolayı cevre kirliliği yaratmak istemem:p
  Kırmızıyı bu gidisle bana sevdirceksin gibi gorunuyor yine bayıldım detay olarak. Fotolar Esra'nın elinden mi? :) Gitgide güzellesiyor(sun)
  Cook optum!

  Bu arada Galata'da onerdiğin yer hala guzel bir havada kahvaltı yapmak uzere notlarım arasında :*

  ReplyDelete