28.9.14

little paris "bucharest"Merhaba,  gezme tozma işinde iyiyim de sıra postunu yapmaya gelince bir başına oturamıyorum. Oysa oralardayken blogumu düşünüp buralardan bahsetmeliyim diyip tüm mekanları fotoğraflıyorum. Derleyip- toparlayıp yazmak, cekmesi kadar kolay değil işte:)
Bulgaristan Burgazda kaldığımız sürede Bükreşin arabayla 4 saatlik bir yol olduğunu öğrendik ve koyulduk yollara. Açıkcası çok bir beklentimiz toktu. Yeni bir ülke yeni bir kültür değişliklik görmekti niyetmiz. Oysa Romania bizi cok sasırttı. Ona neden küçük paris dendiğini şehre girince anlıyorsunuz. Bir sonraki postumun romania ilgili notlarımdan olacak. Ama önce bir kombin postu. 
Bu yaz diktir diktir doymamışım:P işte yine yaz başında diktiritiğim geometrik desenli elbisem. Ozel aksamlarda giyimekten cok keyif aldım, yine omuz acık farkındaysanız:P

I am really good at traveling around but when it comes to write about it, I can barely start . Here is an outfit from my Romania trip. Bucharest really surprised us. We never thought it could be that much beautiful. Now we know why they call it little Paris. The next post will be about my experience about the city;)
Dress designed by me, shoes by go jane…

6 comments:

 1. very beautiful pics!!!!

  http://thefashionprincessblog.blogspot.it

  ReplyDelete
 2. çok hoşsun :) fotolarda harika :)

  ReplyDelete
 3. Artik sonbahar kiyafetleri bekliyoruz ;)

  ttp://alevmory.blogspot.fr

  ReplyDelete
 4. Simdi ben bu elbiseyi giysem soyle bi iki dakika tereddut ederim. Halbuki ne kadar da guzel sana ne kadar da yakismiz. Bu arada gezi notlari yazmak zor is sana katiliyorum :)

  ReplyDelete
 5. Diktirdigin elbiselere bayiliyorum. Hepsi cok tarz! Bu konuda da bir post yayinlarsan cok sevinirim :)

  ReplyDelete
 6. Cok guzel bu elbisen, senin tasarimin, rengi zaten severim, omuz dekoltesi ve firfir da olayi tamamlamis, ayakkabilarini da cok begendim. Gezi yazisi zor ben de katiliyorum : ) O yuzden arada sadece foto talk post da olabilir, fotolar kendini anlatiyor : )

  ReplyDelete