22.6.14

Cinque TerreHerkese  harika bir hafta diliyorum. Hızlıca tatil postlarıma giriş yapmak istiyorum. Araba kiralayarak kuzey Italya'dan Fransa'ya uzanan yolculuğumuz rüya gibiydi. Gercekten abartmıyorum. Böyle hissetmemde pek çok etken var elbette. Gittiğimiz yerlerin olağanüstü güzelliğinin yanı sıra, tatil arkadaşlarımızın çok keyifli oluşu, havanın güzelliği vs. Ama altımız da bugüne kadar yaptığımız en iyi tatil olduğu konusunda hemfikiriz:)
Bu yolculuk postlarını önce kombin postu arkasından da destinayona ait tatil postu olarak yapmaya karar verdim. Umarım bozmadan sürdürebilirim. İlk kombin postu Cique Terre 'den. Italya'nın koruma altındaki 5 küçük köyünü kapsayan bu bölge  yolculuğumuzun ilk hedefiydi. Bir sonraki yazımda Cinque Terre ile ilgili detayları yazacağım;)

Hello everybody, I am back from italy- france road trip. The trip was like a dream to me. All the places we visited were amazing and our trip companions were so fun. It was definitely the best trip I ever did. First outfit post is from Cinque Terre. The detail post about Cinque Terre will be next on blog..
Wearing, Zara Dress, H&M sunnies, Michael Kors bag, Milena Accessories bracelets, Zara sandals(old)
  


SevgiliLiila Moonligt ile Cinque Terre'nin Riommaggiore köyünde buluştuk. Önceden planladığımız bu buluşmayı son anda da olsa yapabildiğimize cok mutluyum:)


Esra (Sanlı Anne), Aylin (Lila Moonlight)

3 comments:

  1. Canım ne güzel başlamış tatilin diğer postları d aheycanla bekliyorum outfitin harika harikaa tam İtalya'nın bu köylerine uygun :)

    ReplyDelete
  2. Harika manzaralar harika insanlar:) tek kelimeyle bayıldım fotoğraflara:)

    ReplyDelete
  3. Aysuncum 5Terre 5Terre olali senin gibi tatli chic bir Turk blogger i gormedi, nasil yakistin buralara. Yine yine hep gelin, LOST yapalim bolca : )))

    ReplyDelete