12.6.14

beyond black


Haftanın son gününde bir post yetiştirebildiğim için çok mutluyım. Yarın italya fransa sahillerini içeren bir yolculuğa çıkıyorum. Oralardan post yapmam mümkün olmayabilir. Instagram facebook ve twitterden elbette anlık paylaşımlarda bulunuyor olacağım.  Belki bu kareleri bloga da ekleyebilirim, tabi vakit bulabilirsem;)
Tatil öncesi son postum ise Zeynep Erdoğan'dan. Bu palmiyeli crop top  tatil mood'uma çok uydu bence:) Koleksiyonun belirleyici detayı oval kesim ve püsküller deri eteğimde de kullanılmış. Çok severek giydim. Crop topları yüksek bel parçalarla kombinlemek göbeğini fazla açmaya henuz hazır olmayanlar için iyi bir seçenek bence;)

Here is the last shoot from Zeynep Erdoğan collection. Palm tree detailed crop top is so convinient with my holiday mood. Tomorrow my journey to italy and france riviera begins. So exited for it. I will keep sharing instant photos from instagram facebook and twitter:)

photo shoot by MEHMET ARDA

3 comments:

  1. harika görünüyorsun! işlemeli palmiye detayları, püsküller ve crop top'ın dozuna kısacası herşeyine hayran kaldım:)))
    iyi tatiller şimdiden!

    ReplyDelete
  2. Cok hos olmus! Ozellikle etegi boyle beyonce nin sahne kiyafetlerine benzettm :) www.beauthingsforme.blogspot.com

    ReplyDelete