10.4.14

in black suit

Oldukça yoğun bir haftayı bitiriyorum. Haftasonu dinlenme hayallerim bir yanda, kısa bir Burgaz kaçamağı arzum bir yanda, aklımda deli sorular !!! Ben bunları düşene dururken siz de dünkü kombinime bir göz atın;)
Diz üstü yüksek çizmeler kış başından beri aklımın bir köşesinde. Ama tasarımındaki ufak nüanslar onu farklı konumlandırabiliyordu, örneğin dar ve yüksek topuklu olması benim için fazla sexapel içermiş olurdu. Renginin tonu ve bolluğu ile daha gündelik bir parça arıyordum ve tam istediğimi Elisse de buldum. İndirimde bulmam da bonus oldu tabi;)

After a very busy week,  I am ready for the weekend. I am trying to decide if I should stay home and have a lazy weekend or visit Burgas for 3 days… While I keep thinking you may have a look to my outfit shoot from yesterday..
Wearing; Mango Jacket  blouse and shorts (all old), Elisse knee high boots, primark and ipekyol necklaces, mango bracelet, balenciaga bag…

Ne giydim; Mango ceket bluz ve şort( hepsi eski), Elisse diz üstü çizme, primark ve ipekyol kolyeler, mango bilrklik balenciaga çanta…

photos by Esra Cem

7 comments:

 1. great look!!!

  http://thefashionprincessblog.blogspot.it/

  ReplyDelete
 2. Diz üstü çizmeleri kolay kolay kimseye yakıştırmam ama harika görünüyorsun :)

  ReplyDelete
 3. Her kare ayrı güzel yine çok zarifsin canım çizme ve şort ikilisine bayılıyorum :)

  ReplyDelete
 4. bayııııldımmmm... sen, saçların, seçimlerin ve fotolar herşey harika zevkle takip ediyorum :)

  ReplyDelete
 5. Bu postta saçların daha doğal dalgalı ve cool görünüyor Aysun, çok beğendim!
  Kombin çok güzel, çizmeler tam da hayal ettiğim gibi :)

  ReplyDelete