27.2.14

diamonds are forever


Parıltılı çekimlerimizin ikincisi ile haftayı bitiriyoruz. Size hemen ufak bir sır vermek istiyorum. Sır da değil aslında, bir farkındalık daha çok. Hani topuklu ayakkabı giyidiğimizde kendimizi daha iyi hisseder, duruşumuz yürüyüşümüz, bakışımız bile değişir ya, bu birbirinden güzel pırlantalar da kadında aynı etkiyi yaratıyor kesinlikle, ben de yarattıkları kesin en azından :) En üste taktığım amazon kalkanı kolye ise favorim;)
Ju istanbul ipek gömleğimi alırken özellikle boyle üst üste takılan kolyelerle birlikte kullanmayı  hayal etmiştim, tam da istediğim gibi bir sonuç aldım;) Yine sevgili Mehmet Arda'nın kamerasından çıkan bir çekim. Dilerim benim kadar seversiniz..

Here is the second part of our shiny shoots for Zen Diamond. I want to share a secret with you. Actually it's more like an awareness then secret. We all know How we women change our posture, walking while wearing heels. I feel the same change while I am covered with all those shiny diamonds. I imagined to wear this Ju İstanbul silk shirt with layered chain necklaces and it looked just as I wanted.  Photos by Mehmet ArdaWearing, Ju İstanbul Silk shirt, Zara faux leather pants and heels, Celine bag and all jewelries from Zen Diamond

Ne giydim,, Ju İstanbul ipek gömlek, Zara suni deri pantalon ve ayakkabılar, Celine çanta ve tüm takılar Zen Pırlanta...


8 comments:

 1. Bu saçlar ne kadar yakıştı sana! Her fotoğrafını gördüğümde aynı şeyi söylüyorum. Muhteşem fotoğraflar! Bol deri pantolon fikrini çok sevdim. Çok şık:)

  ReplyDelete
 2. Ayakkabını ve bilekliklerini çalabilir miyim?
  Saçlar ve makyaj harika..
  Sevgiler :)

  ReplyDelete
 3. iyi ki saçlar kesilmiş çok farklı hava kattı, ayrıca her kombin bu kadar yakışmak zorunda mı sana:)

  ReplyDelete
 4. Siyah ve beyaz kombin çok şık! Özellikle pantalona bayıldım:) Belki bana da uğramak istersiniz http://bellemelange.net/blog/

  ReplyDelete
 5. Bayıldım tüm takılara canım aykakkabılar gömlek harikasın yaa ama en çok şu son postlarında saçlarından gözlerimi alamıyorum :))

  ReplyDelete
 6. Isiltina isilti katmis pirlantalar. Cok guzel bir cekim olmus bu, ortam, isik ne guzelmis. Birlikte kapalicarsi yapmaliyiz, gecen seferi kacirdigima uzgunum.

  ReplyDelete
 7. Such a stylish look,
  love the star necklace!

  http://beautyfollower.blogspot.gr/

  ReplyDelete