18.12.13

wild approach in the cityHerkese merhaba. Eminim herkesin başından şu anda geçirdiğim gibi dönemler geçmiştir. Nasıl mı? Bir duraklamanın, ardından aydınlanma dönemi gibi. Duraklama dediğim canınızın birşey yapmak istemediği, üretkenliğinizin azaldığı bir dönem işte ben sanki böyle bir dönemi kapatıyor gibi hissediyorum. Üzerimdeki ataleti atıyor , silkinip harika şeylere adım atacak gibi hissediyorum. 2014 için bir sürü projem var, hepsi için ayrı heyecanlanıyorum. 2014 bana çook iyi gelecek bence:))

Gelelim postun kombinine. Bahsetmeden yayınlmak haksızlık olurdu. 2 sezon once aldığım bu paltomu hatırlarsınız (buradaki kombinim ) Onu Nuray'ın bir yakasıylaçok kokoş bir hale getirdim. (daha önce burada da kullanmıştım bu yakayı) Kürk detayına zebra desenli beremi de ekleyince çok vahşi olmuşum değil mi!  Yeni çantamla renkli bir son dokunuş yapmayı da ihmal etmedim tabi:)


Hello everybody. I feel like I am in the middle of a change period in my life. I mean , like I am gonna enlighten after a big inert time. I'm thinking about lots of projects and all of them excites me a lot.. I am telling you , 2014 will be very good for me...


Wearing; Forever New coat (old similar here) , Fur collar old ( similar at river island here) , leather look leggings bahçeşehir pazarı , cutout  boots Zara, beret Koton, Bag Phillip Lim ...

Ne giydim; Forever New pal to (benzeri burada) , Nurayın kürk yakası  ( benzeri river island burada) , deri görünüm tayt bahçeşehir pazarı , kesik  bot Zara, bere Koton, çanta Phillip Lim ..
 

10 comments:

 1. Bayıldım, çok başarılı!


  www.gupses.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Great outfit; the coat, fur, leggings, boots,.. Love it! x
  www.blokdebutterflies.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Çekim, kombin her şey harika görünüyor

  ReplyDelete
 4. ya saçlarını hep ör harika <3

  ReplyDelete
 5. Palto ve çanta çok şahaneymiş :)

  ReplyDelete
 6. Harika bir kombin olmuş. Fotoğraflara bakınca vogue dergisine bakıyor gibi hissediyorum;)

  ReplyDelete