13.12.13

before museum visitYıllar önce ilk Londra ziyaretimde 20 gün kalmış ve bolca müze gezmiştim. Sonraki ziyaretlerimde hep 3-4 günlük ziyaretler yaptığım için müzelere vakit ayıramamıştım. Nuray'ın ilk Londra ziyaretiydi ve ressam olduğu içinde en azından galeri müzeleri gezmek istemişti ben de onununla daha önce vakit ayıramadığım National portrait museumu gezmiş oldum. Bunlar da müzeden hemen önce çekilen kareler.. Kolumdaki cici Phillip Lim Mini Pashli'yi farkettiniz mi:) Küçük çanta ihtiyacımı (arzumu) bu şirinlikle karşıladım. Türkiye'de bulunabilen bir çanta aslında ama renk seçeneği yoktu malesef. Ben bordosunu çok sevmiştim ama bordosu hiç bir yerde yoktu ben de kırmızı ya da siyahına da razıyım diyordum. Harrods'ta bordosuyla karşılaşınca hele böylesine güzel bir tonuna almamak olmazdı:)

My first visit to London was for 20 days many years ago. I had chance to visit all the museums by then.    I never had chance to visit them on my other short vocations. This time I go to London with my girl friends. One of them is a painter and she wanted to visit gallery museums, so I had chance to visit National Portrait Museum with her.. This photos are taken just before the visit. Did you notice my new Phillip Lim Mini Pashli bag. I bought it from Harrods. It was in my wish list and I was hoping to find it in London and I did:) Lucky me..
Wearing, All Saints Wool Coat, Zara jumper, Polo Garage skirt, Zara hat, Valentino Boots, Philllip Lim mini pashli bag..
Ne giydim, All Saints yün palto, Valentino bot, Zara kazak, Polo Garage etek, Zara şapka, Philllip Lim mini pashli çanta...


Bu arada bu çorabımı anlatmalıyım, bu bir termal çorap yani içi polarlı:) Pentiden aldım. tayt veya caraplı seçenekleri var, soğuk yağmur çamur dinlemiyor sıcacık  tutuyor;)9 comments:

 1. Aysuncum tam da çorabını soracaktım ve yazmışsın. Harikasın canım. Böyle bloggerlardan görerek almak, öğrenmek çok iyi oluyor. Her bir karede sana bayıldım. gerçekten bayıldım. etek-kazak-botlar çok şirin, çok şık, çok güzel olmuşsun. Seni seviyorum biliyorsun dimi? :) öptüm.

  ReplyDelete
 2. Nasıl güzel olmuş bu post. Özellikle son fotoğraf karesine bayıldım.

  ReplyDelete
 3. Kombinin her parçasına ayrı bayıldım :) mont kazak etek yakkabı çantaa şapkaaa muhteşemsin canım :)

  ReplyDelete
 4. Çantaya mı bayılayım botlara mı bilemedim... Son kareyi çok sevdim.

  ReplyDelete
 5. Süpersiniz valla çok beğendim :) çorap tan hemen almam gerek.

  ReplyDelete
 6. Kombin baştan ayağa harika. Ama o çantanın kombine kattığı renk ve ahenk bence en güzeli... Çanta bambaşka bir hava vermiş. En beğendiğim kombinlerinden biri diyebilirim... Bu konuda çok yetenekli olduğunu her zaman söylüyorum zaten:)

  Sevgiler

  ReplyDelete
 7. çok güzel olmuş çok da yakışmış :) çorabı da çok merak ettim hemen alacağım :)

  ReplyDelete
 8. Kombin harika:)botlar şahane❤️
  Sevgilerr

  ReplyDelete