1.10.13

list butik
Geçtiğimiz Cuma üniversite arkadaşım Görkem'in Bağdat caddesi civarında açtığı butiği ziyarete gittik. 
Kaç saat kaldık bilmiyorum ama birtürlü kalkmak bilmedik . Muhabbet  çay, kahve, bellini, denenen kıyafetler derken çıkmamız akşamı bulmuştu. Görkemin zevkini oldum olası çok beğenmişimdir. Kızkardeşi ile birlikte açtıkları butiğin koleksiyonu Milano ve Paris'den aldıkları parçalardan oluşuyor. Ben ve kızlar çok sevdik ve hepimiz elimizde torbalarla çıktık. Bu arada fiyatlarının da civar butiklerden çok daha uygun olduğunu farkettim, belirtmeden geçmeyeyim;) 

List Butiği ziyaret etmek isterseniz adresi: Kazım Özalp cad. Alan sok. 2/B Şaşkınbakkal

We went to visit my college friend Görkem's new Boutique in Bağdat Caddesi. We really love the the collection they've collected from Paris  and Milan. 


List butiğin kurucuları: Görkem Serdaroğlu ve Özge Serdaroğlu
Canım blogger arkadaşlarım, Ahsen, Duju, Giz ve Duygu..

Wearing: List Butik dress and necklace, Top Shop heels...


  gizin sectikleri..


Ahsen'in seçimi..

Bunlar'da Instagrama yansıyanlardan..Ahsenin giyidiği etek ve ceket favorilerimdendi. Eteği Giz , ceketi Ahsen alarak benden önce davrandılar:)

Ben neler aldım onumuzdeki cekimlerde görücez:))

7 comments:

 1. canikomm ! hayirli olsun arkadasin icin.. Cadde keyfi yapmaya vakit ayirmiyorum artik malum trafikten ama eger zamanin olursa gittigimde butige ugrarim mutlaka.. ;) x

  ReplyDelete
 2. Kasım ayından itibaren Anadolu yakasında yaşıyacak olmamın en güzel yani bu butiği ziyaret edicek olmam sanırım:)Belki ben de bir parça kaparım ne dersin?:)

  ReplyDelete
 3. Ben bu sokağı biliyorum. Her İst. Gelişimde mutlaka bu sokaktaki butikleri gezerim. Şimdiki gelişimde de List' e uğramadan olmaz:)) senin kolyeye bayıldım. Ebiseyede. Keşke ben de orada olsaydım. Fotoğraflara bakınca çok canım istedi:))

  ReplyDelete
 4. Ben bu sokağı biliyorum. Her İst. Gelişimde mutlaka bu sokaktaki butikleri gezerim. Şimdiki gelişimde de List' e uğramadan olmaz:)) senin kolyeye bayıldım. Ebiseyede. Keşke ben de orada olsaydım. Fotoğraflara bakınca çok canım istedi:))

  ReplyDelete
 5. Ne tatlı bir butik olmuş öyle :) seçtiğiniz kıyafetlere de bayıldım özellikle Ahsen'in eteğine :)

  ReplyDelete
 6. Seçtiğin siyah elbise her kadının gardırobunda olması gereken türden, sana da çok yakışmış

  ReplyDelete
 7. kolyene ve ayakkabına bayıldım.. ahsenin de eteğine !
  istanbula gider gitmez ilk uğrayacağım yerlerden :)
  sevgiler

  ReplyDelete