25.10.13

Berrin'in Bekarlığa Vedası
Benim için çok özel birinin bekarlığa veda partisini paylaşmak istiyorum.  Berrin'in nişanını daha önce sizlerle paylaşmıştım  (buradan göz atabilirsiniz) ve işte artık evleniyor. Düğüne 2 gün kala da olsa yetiştirdim kına postumu:) Bu kınayı özel kılan şey ona süpriz olmasıydı. Kına yapılacağını biliyordu ama onun bildiği tarihten 1 hafta önce ve farklı bir mekanda hazırlayarak onu şaşırttık. Herkes bir görevi üstlendi ve elbirliği ile organizasyonu tamamladık. Ben yine tasarım grafik ve temadan sorumluydum. Bunu onun için ben hazırlamasam eksikliğini hep hissedecektim, bunun bir parçası olduğum için çok mutluyum...
Shereton hotel Qubbe restaurantaydı kına. O gelmeden odayı süsledik. Uçan balonları istinye parktan alıp öyle geçtim ve inanın bana 30 tane uçan bolanla avm'de yürümek hiç kolay değilmiş:P Hele onları arabaya sığdırmak hiiiiiçç değilmiş. Tam oldu derken birisi kaçıyordu, kendi kendime güle güle yerlştirebildim:) Ben yine cupcake yapmıştım ve kremalarını orda sıktım, bayrakları ordörvlere yerleştirttik ve bunları yaparken hep bir panik havası vardı çünkü bir işyeri veda yemeğine gittiğini sanan Berrin kuaförde işini erken bitirmiş ve ben erken geçicem diye Saadet'e haber veriyordu. Saddet de onu olabilidiğince oyalamaya çalışıyordu. Ayy başından sonuna ne telaş bir gündü...

I want to share a bachelorette party of a very special friend of mine. It was a surprise party. We did the organization all together. I was responsible from theme and graphic designs as usual. I am so glad to be a part of this beautiful memory..


İşte kına mumlarımız elimizde onu beklerken..
Here we are waiting for Berrin with our hennas ( traditional in Turkey)


 Son saniyeler, ışıklar kapandı , kına türküsünü DJ Berrin girince başlatacak..


Ve Berrin girer, herkes hep bir ağızdan  , "Yüksek yüksek tepelere ..." diye söylemeye başlar, Beriin'e kaftanı giydirilir ve kına için oturtulur.. Şaşkınlık ve gözyaşı birbirine karışır. İşte amacımıza ulaştığımız an:))

 
Güzel arkadaşım benim:)

Berrin'in Kardeşi Gökçe Gelen misafirlere harika hediye kutuları hazırlamıştı..
Anneler..


Zulfikar hanımları:)Hazırladığım görseller.. Kınaya uygun kırmızı ve siyah renkleri seçtik. Ve ana görsel olrak korseyi belirledik. Korseyi çizerken bir Vogue çekimden yola çıkarak bu korseyi uzerimize göre de büyütmeye karar verdim boylece belimize kurdela ile bağlayıp fotoğraf çekilirken kulannabilecektik. Tabi ölçüyü biraz küçük yapmışım o ayrı :P


Cupcakelerim yine çook lezzetliydi. Tevazu sıfır  kihkihkih :P Valla ya ben demiyorum herkes hem fikir. Zaten Kayra'yla beraber hazırladık onun eli değen herşey güzelleşiyor:))Instagram unutulur mu ? Hashtagimiz hazır #berrininbekarligavedasi...

İşte partinin yaratıcıları, yukarda Gökçe ve aşağıda bizim kızlar..


  

Tek taş shot yüzükler çok espirili değil mi:)


İnsta time :P


Yıldız (tuz ve karabiber'den tanıdığınız) Berrin'e  poloroid bir fotoğraf makinesi getimiş hediye olarak ve gece boyunca fotoğraaflarımızı çekip onları Berrin'e hedi etti. Bence cok güzel bir fikirdi..
Pastamız Saadet'den..


İnşallah yakında düğünü de paylaşacağım. Berrin ve Bora'ya  birlikte mutlu bir ömür diliyorum...

11 comments:

 1. Arkadaşınıza inanılmaz güzel bir sürpriz olmuş.

  ReplyDelete
  Replies
  1. tesekkurler bence de oyle:) bu süpriz kınaların ilki bana yapılmıstı:)

   Delete
 2. çizimleri bizimle de paylaşabilir misiniz?biz de yapmayı düşünüyoruz da

  ReplyDelete
 3. çok güzel bir sürpriz olmuş. senin elinin de değdiği belli, korselere bayıldım. Bekarlığa veda yapacaklar ilham almalı:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. cnm benm cok sağol:) gercekten korse cok sevildi partide:)

   Delete
 4. Aysuuunn bayılıyorum senin organizasyonlara. Bu görselleri nerde nasıl yaptırıyorsun. Bi gün ayrıca anlat bize güzelim. O kırmızı şapka gibi süsler???? O yiyeceklerdeki kürdanların üstündekiler v. s.

  ReplyDelete
  Replies
  1. tatlım bunları tasarım yaparken kullandığım programla çiziyorum ve ozalitcide pastirip kesiyorum yapıştırıyorum vs. Hepsi elimden cıkıyor yani:)
   sapka gibi olanalr hazır alındı ama vakit olsa yapılabilir cok basit yapması youtube ta bolca videosu var;)

   Delete
 5. İnanılmaz güzel kareler, herşey mükemmel görünüyor. Unutulmaz bir sürpriz olmuş.

  ReplyDelete
 6. İnanılmaz güzel kareler, herşey mükemmel görünüyor. Unutulmaz bir sürpriz olmuş.

  ReplyDelete
 7. ne kadar eğlenceli bir organizasyon olmuş aysuncum ellerinize saglık:)

  ReplyDelete