19.8.13

soft tonesİyi haftalar herkese, pazartesiyi yine salıya sarkıttığım geç kombin postumla burdayım. Nasıl bir haftasonuyudu o ya, hala etkisini atlatamadım. Çok eğlendim çoook yoruldum, kesintisiz 24 saat uyuyabilirim gibi geliyor:) Önce Esranın doğumgunu için Mama Shelter'da yemek sonra sabaha kadar Sortie. 5 de eve gelip bu sefer Deniz'in dogumgünü için kahvaltıya Caddebostan Zanzibar'a. Devamında  zaten yorgunsun git eve yat uyu di mi ama yook akşamına da ne zamandır aklımızda olan olan Tapasuma'ya yemeğe. Hepsi de çok eğlenceliydi ama cook yoruldum. Blog'a vakit ayıramam bundardır ;) 

Have a nice week everybody. I had a great but exhoustad weekend. It started with a birthday dinner at Mama Shelte Restaurant on saturday evening then we go to a night club called Sortie and stayed there until 5 am. In the morning I woke up at 10 and go to another birthday celebration as a breafast at Zanzibar Cafe at Caddebostan. If you think I went back home after that you are wrong we continue to a dinner that night . I had great time but I am still very tired. Feel like need sleep  for 24 hours:P Now you know Why I couldn't make a post for blog yesterday;)Wearing; Zara Pants, Oui blouse, Mango heels, Prada Bag...

 

12 comments:

 1. Impossible to not love those adorable soft tones! You look so pretty!

  <3
  http://zazzish.blogspot.pt/

  ReplyDelete
 2. Pastel tonları sana çok yakıştırıyorum

  ReplyDelete
 3. pantolonun rengide kalıbıda çok yakışmış.güzel bir kombin olmuş:)

  ReplyDelete
 4. off kesinlikle nefis bir hafta sonuydu ! ara sira buna da ihtiyac var.. Dur durak bilmeden keyif yaptiniz.. cidden tebrik ederim :) bu kombin cidden cok soft olmus ! blue nun tonunu cok sevdim.. bluz da cizgili ! bana cizgi de yeter zaten.. cok severim :) operim fistigim... x

  ReplyDelete
 5. Nefis olmuş hafta sonun valla. Bozcaada da olmasam kıskanırdı :P hi hiii hiiii . Bu arada sende çok naif ve güzelsin tatlım.

  ReplyDelete
 6. VALLA SUPER BOL KUTLAMALI BIR HAFTASONUNUZ OLDU vallahı ayakkabının ve pantolonunun mükemmelliyeti:)

  ReplyDelete
 7. This top looks PERFECT on you <3

  ReplyDelete
 8. nasıl bir tatlı mavi pantolon öylee o! bir de nude tonlarla kombinlemişsin... bu softluğa bayılıyorum, asaletine daha bir asalet katıyor, süpersin yine:)))

  ReplyDelete
 9. renkle çok uyumlu olmuş

  http://kavininkahvesi.blogspot.com/

  ReplyDelete
 10. Pastel tonlarını mükemmel taşıyor ve kombinliyorsun :)

  ReplyDelete