21.8.13

orange explosion

Cok heyecanlıyım neden mi? İlk tekne turuma çıkıyorum cumartesi:) Uzun zamandır istediğimiz bir şeydi ama tatil planlarına sıra gelince nedense ilk vazgecilen plan o olurdu . Ya yeterli kalabalığı sağlayamazdık ya diğer planlar daha cazip gelirdi. Ama özellikle son 2 yıldır sevgili Ahsen'in tekne turu paylaşımları ve anlatımıyla gercekten merakım daha arttı ve dedim ki seneye beraber gidiyoruz. Haziran ayında oturduk herkes tatil çizelgesini çıkardı ve ortak boş bir zaman dilimi arandı ama gene olmadı ve vazgectik. Gecen hafta, son anda Ahsenler'in önceden planladığı tekne turuna dahil olmaya karar verdik. Secret'ım tuttu gene:) ben dedim ona seneye beraber gidiyoruz hayırı cevap olarak kabul etmiyorum diye:P Sıra valiz hazırlamakta. Oralarda internet vs nasıl olur post yapabilir miyim bilmiyorum ama MacBookumu yanıma alıyorum. Sıradaki postları da onden hazırladım;) Planım Blogu boş bırakmamak. Ordan instagram'dan anlık paylaşımlara da devam edeceğim. Instagramı olmayanlar bilgisayardan http://instagram.com/aysstyle 'dan beni takip edebilirler..
Şimdi sizleri günbatımının kızıllığında çekilmiş benim cok sevdiğim karelerle baş başa bırakıyorum:)

Today I am packing for a boat tour. It was something I really want to do for a long time. Finally this year we had a chance to do it with my blogger friend Ahsen (wear a smile) I am planning to keep blogging from there and not to leave you alone here. And I will share instant photos from boat on instagram. You can follow me on instagram by aysstyle and if you dant have instagram you can follow from http://instagram.com/aysstyle. Now I live you alone with a sunset shoot which I really love the colors:)

11 comments:

 1. Gün batımı bir insana bu kadar mı yakışır kombinine bu kadar mı eşlik eder, bayıldım ! :)

  ReplyDelete
 2. şimdiden iyi tatiller:)
  uamrım sorunsuz harika bir tatil olur.
  Topuz konusunda diğer yorumlara katılıyorum. sana çok yakışlıyor

  ReplyDelete
 3. So beautiful pictures during the sunset!
  x
  x
  Stella from a A Shiny Place

  ReplyDelete
 4. Artik sunset fotograflari diyince Esranin maharetli elleriyle cektigi birbirinden guzel gunbatimi pozlarin gelicek aklima :) Yine harika gorunuyorsun operim cok <333

  ReplyDelete
 5. O tekne turundan nefis postlar çıkar bence, yanılıyor muyum? Bence hayır. :)
  İyi tatiller bol bol eğlen.
  Emilia

  ReplyDelete
 6. günün ennn sevdiğim vakti:) gün batımına ne çok yakışmışsınnnnn:) renkleri çok sevdim:) iyi gezmecelerrr! dönünce bi sürü yazılar bekliyoruzzz:)

  ReplyDelete
 7. Prada çantanla ciddi düşünüyorum canım :) iyi tatiller bu arada her bir aksesuarına ayrı bayılıyorum :)

  ReplyDelete
 8. Great multi-colored outfit!

  http://beautyfollower.blogspot.gr/

  ReplyDelete