22.4.13

SPA DAYSizlere geçen hafta katıldığım Pantene ve Braun blogger buluşmasından bahsetmiştim. Bir önceki kombinimi sarı etekle kombinledim ve daha önce de dediğim gibi bu halini daha cok sevdim. O günden sadece i-phonla çekilmiş kareler var elimde , görüntü kalitesi için beni affedin..


O gün Şah Yağcı bize yeni ürünler, genel bakım ve güzellik sırları ile ilgili  bilgiler verdi , yaza girerken birçok ipucu aldık. Örneğin selulit peeling vs amaçlı duş esnasında fırcayla masaj yapmaya çalışırım. Braun'un yeni silk epil 7'nin fırçalı başlığı işimi çok kolaylaştıracak daha az sürede aynı sonuca ulaşmış olucam... Yalnız gerçekten ben bu işe her yaza girerken mesai harcarım, cok sevindim bu habere:))
Bir de pantene yeni nem serisini anlattılar ve denememiz için verdiler. Maskesini ve günlük bakım köpüğünü çok sevdim... Normalde serum kullanıyordum bu köpük değişik bir deneyim oldu..
O gün bir jest yapıp bizleri spa masajı ile şımarttılar...

9 comments:

 1. Günün sürprizi tam benlikmiş ;))

  Sarı eteğin çok yakışmış...

  ReplyDelete
 2. Baya eğlenmişsiniz gibi gözüküyor :))

  esyvogue.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. ben o etegin sabahki kombinlenmis halini de pek sevmistim ! bu nu da sevdim ! baska yap onu severim.. hehe kisses prenses !

  ReplyDelete
 4. ben de üzerindeki bluzu çok beğendim.

  ReplyDelete
 5. Ne harika bir sarı etektir o öylee müthiş ! :)

  ReplyDelete
 6. etegınnnnn cok guzell cok begenmıstım ıg den de..bu etek her renkle sahane olur :))

  ReplyDelete