14.2.11

HER ŞEY TADINDAÇalışmamak hiç kolay değilmiş, evde vakit gecmiyor bir kere. Sabah erkenden kalkıyoruz en gec 7 de kayram uyanıyor. Aslında sakin bir şekilde ağlamadan uyanıyor, yarım saat daha uyuyabilirm o takılırken ama öyle tatlı ve oynamaya hazır ki gel de uyu.
Daha "Uyanmıs mı benim oğlum? " demeden başlıyor gülücükleri atmaya, bacaklarıyla tekmelemeye.. ve güne başlıyoruz.
O gün evdeysek sabahları en sevdiğim şey "Her Şey Tadında"yı seyretmek. Gündüzleri seyredecek bunun gibi kaliteli programlar yok. Hatta cumartesi bir eksiklik hissediyorum sabah sabah ne seyredicem şimdi diyorum:))

Programın sunucularından Sena'yı bir arkadasım vasıtasıyla tanıyorum.. Çok samimi, çok tatlı bir kız. İçinin güzelliği yüzüne yansımış derler ya o cinsten.. Programda da aynı kendi gibi. İçinden geldiği gibi. Bir de Jess var, arada tatlı tatlı kapışıyorlar fikir ayrılıklarından:) Programa biz seyirciler de facebook ve twitter aracılığıyla katılabiliryoruz. Orada hepsini paylaşmasa bile Sena hepsini okuyor mutlaka.. Bu sayede program bir ev sohbeti tadında devam ediyor. Programın çok ciddi fanları var. Biri de benim:)
Her Şey Tadında Türkmax'ta Sabah 9 da başlıyor, önce Esin Övetle "tadında magazin" yapıyorlar, magazinin perde arkasını ve şifrelerini de burdan öğreniyoruz, sonrasında da çok güzel konuklar ağırlıyorlar. Eyup Ustanın yaptığı yemekler var bir de, insanın hemen yapası geliyor. Herkese tavsiye ederim, eminim çok seveceksiniz...

8 comments:

 1. en keyifli oldukları zaman sabahları bu çocukların, tamda uyukunun en tatlı yerinde :)
  evde olmak birde oğluş yanımda ise en güzeli :) keyfini çıkarın bence

  ReplyDelete
 2. yıllardır çalışan bir oalrak nasıl cazip geliyor bir bilsen azıcık evde takılmak :))

  ReplyDelete
 3. evde olduğum ilk gün hemen izliycem canım, merak ettim şimcik :)

  ReplyDelete
 4. Elif, geçekten çok tatlı sabahları aksi taktirde sabah 6:30 da göz kapaklarım zor acılıyorken nasıl ayılabilrdim hi, bir gülücük yetiyor:))

  Esra, süper dimi...

  Burcu, bilmezmiyim, ama hiç öye değilmiş.Çalışmak istiyorum artık...

  Nilay, mutlaka izle seversin eminim

  ReplyDelete
 5. hasta olup rapor aldığım birgün(malesefki sadece raporla evde oluyorum) izlicem merak ettim :))

  ReplyDelete
 6. selamlar, sana mail attım ama ulaşamadım. bu linke bir göz atmalısın bence :) http://www.offnegiysem.com/duyduk-duymayin-demeyin-barbieken-barismis/

  ReplyDelete
 7. Meyra, inan bana evden sıkılmak için 1 ay yetiyor...

  Billur, , t-shirlere bayılmıstım adresimi gönderdim. teşekkür ederim

  ReplyDelete