8.12.10

SONBAHAR/KIŞ CİCİLERİMİZ

Bu bir moda blogu, malum :) ama uzun zamandır hayatımın yeni merkezi, oğlumla ilgili yazılar yazdım. Şimdi de ikisini birleştireyim dedim, oğlumun stilinden bahsetmek istedim.
Evet şuanda bu, benim onun için seçtiğim stil. O kendi stilini seçecek kadar büyüyene kadar en azından.
Yaptığım seçimlerden anladım ki, ben onu bebek değil de küçük bir insan gibi giydirmek istiyorum, serseri, asi bir tarzı olsun istiyorum :))

Oğlum 1 aylık oldu, geleneksel olarak ( havaların soğuk olması sebebiyle de ) 40 günlük olmadan pek gezmelere gitmedik. Evde rahat hareket etmesi açısından genelde tulumlar giyidiriyorum.
Ama gezmelere giderken cicilerini giyimeye başlıycaz, zaten onları anca giyebilecek kadar büyüdü. Bu nekadar küçük dediğim kıyafetler bile doğduğunda kocamandı:)


işte gardrobumuz ve içinden seçmeler;
Ayaksız beyaz tulum dıarı çıkarken battaniye yerine çok kullanışlı. İçi tüğlü yumuşacık. Bu güzel hediyesi için Esra teyzesine burdan da teşekkür edelim..
Lacivert Triko tulum ise benim favorilerimden:)
Aşağıdaki aksesuarları ise Londraya giden Hayrişe sipariş etmiştim. Bunlar gibi birsürü güzel şey daha almış:))

5 comments:

 1. hepsi çok şık, tarz secimler :) iyi günlerde giysin evladınız, askılarınız gözümden kaçmadı, çok şıklar nerden aldınız?

  ReplyDelete
 2. 1 aylık bebek ve bunca gardrop.. bayıldım! hepsi birbirinden şık.. o ayaksız tuluma bayıldım.. bir de turkuaz motherare botlara takıldı gözüm, numarası yetmediği için alamadığım.. güle güle giysin oğlunuz herbirini

  ReplyDelete
 3. çok güzell Aysuncum bütün cicişler güle güle giysin Bruce Kayra ;)ama küstümm yeğenimin organik örme ayakkabısını naptınız, attınız mı yoksam, hah en güzeli oydu işteee :)))

  Liza

  ReplyDelete
 4. Selamlar,kayra´nin koleksiyonu tam bi kücük adam koleksiyonu gibi;)) bende aslinda Azat´a hic klasik bebek tulumlarindan giydirmedim cok demode geldi bana,yalniz sunu da söyliyeyim Kirmizi Benetton ceketin aynisindan bizde de var,hatta vazgecilmezimiz;))

  ReplyDelete