27.8.10

IFW 2010 BAŞLADI, BITIYORRR!!!


Bu yıl 25- 28 Ağustos tarihleri arasında düzenlen istanbul Fashion week İTÜ Taşkışlada sizleri bekliyor. Bizim de Colin's olarak bir standımız var, perşembe sabahı son hazırlıklarını yaptık. sonrasında da diğer katılımcıları gezdik. Çok güzel satandlar ve koleksiyonlar var, detaylı gezmek için epey bir zaman gerekiyor. Benim için en keyiflisi bahçede birşeyler içerken, ziyaretçileri izlemekti. Birsürü tasarımcı, blogger, moda tutkunu. Farklı tarzları, renki stilleri bahçenin dekorasyonunu tamamlamış oluyordu.

Mutlaka gidip o atmosfer solunmalı, mümkünse defilelere girilmeli. Ama eğer katılamıyorsanız işte size bir tavsiye. Moda tasarımcıları derneği bir Web ekibi kurmuş. Genç tasarımcılardan oluşan bu ekibin bir üyesi de arkadaşım Alize Toklu, zaten daha yeni kurulan bu ekipten de böyle haberim olmuş oldu. Bu ekip IFW te harıl harıl çalısıyor, defilleri, backstagi, ünlüleri, son olayları anlık olarak fotoğraflayıp tweetliyor ve bu fotoğrafları sitede yayınlıyor
http://www.mtd.org.tr/. An be an haberlere ulaşmak için bu siteden veya ekip üyelerinin twitter adreslerinden takip etmeniz yeterli.

İşte twitter adresleri:Bahçeden bir görüntü, ama sabah saatleri henüz sakin ve kalabalık değilken...


Kendime göre birşeyler de buldum:Dtasarımcı arkadasım Selin; kolyesi şort tulumu cok hoştu:)

2 comments: